BOHATÝ PROGRAM ORGANIZOVANÝCH PODUJATÍ NA ŠTRBSKOM PLESE

, PODUJATIA

Aktuálne Podujatia:

14.3.2017 Zimná kalogatia
Na Štrbskom Plese v športovom areáli FIS a na svahu Interski sa v dňoch 14. a 15. marca 2017 uskutoční už 8. ročník Zimnej kalokagatie, športových súťaží  v behu na lyžiach, zjazdovom lyžovaní, biatlone a v snowboarde žiakov základných škôl z celého Slovenska.
www.sass.sk

19.3.2017 Veneroského memoriál – 53. ročník
“V štyroch mužských a dvoch ženských kategóriách v súťažnej dvojkombinácii beh na lyžiach so streľbou a obrovský slalom budú mať zastúpenie lesníci. “Na rozdiel od klasického biatlonu pretekári nemusia bežať so zbraňou. Strieľa sa päť rán zo vzduchovky na vzdialenosť desiatich metrov. Chyba v streľbe je sankcionovaná trestným kolom.
www.lesy.sk

22.3.2017 Tatranská lyžiarska liga 2. kolo
súťaž v behu na lyžiach žiakov a žiačok základných a stredných škôl a šp. klubov z miest a obcí Euroregiónu Tatry v rámci zimnej časti XV. ročníka Tatranskej lyžiarskej ligy – Tatrzanskej Euroligy dzieci.
Preteká sa podľa pravidiel pretekov v šprinte.
www.skstrba.sk/tatranska-lyziarska-liga/

25.3.2017 Majstrovstvá SR v behu na lyžiach
Vrcholné podujatie bežeckého lyžovania na Slovensku je už neoddeliteľnou súčasťou zimy na Štrbskom Plese. Štartovať budú pretekári všetkých vekových kategórii a štartovať môžu pretekári registrovaní v Slovenskej lyžiarskej asociácii ako aj neregistrovaní bežci na lyžiach.
www.skstrba.sk

16.4.2017 Veselá Veľká noc
karneval masiek a veselý program

16.4.2017 KRČMÁR SKAP – 6. ročník
netradičný zábavný pretek skialpinistov, krčmárov a klubu historického lyžovania s výstupom na Chatu pod Soliskom
www.tatry-online.sk

16.4.2017 UKONČENIE ZIMNEJ SEZÓNY – Tradičné pochovanie LYŽE SOLISKOVEJ
rozlúčka so zimnou sezónou ukončená pohrebným sprievodom veselých lyžiarov a nadšencov zimných športov. Koncert a tanečná zábava na Solisku
www.tatry-online.sk

16.06.2017 Tatry Running Tour 2017 – 7. ročník
V  priebehu 3 dní sa celkovo uskutoční 5 súťažných bežeckých disciplín rôznej dĺžky, obtiažnosti a kombinácií behov, určených pre všetkých ktorí majú radi pohyb v prírode. Počas všetkých 3 dní podujatia bude opätovne v spolupráci s partnermi pripravený bohatý a zaujímavý program pre všetkých, ktorí prídu povzbudiť pretekárov. Nebude chýbať ani nordic walking či súťaže pre našich najmenších.
http://www.sporttatry.sk/sk/tatry-running-tour

Pridaj komentár